HIAB FRAMEWORKS

4. januára 2017

HIAB FRAMEWORKS

Inštalácia žeriavového nakladača je zložitá a časovo náročná záležitosť. Ale to už nemusí byť. V súčasnosti je k dispozícii modulárny systém, ktorý vám dodá vopred pripravený podvozok pripravený na inštaláciu, dokonale prispôsobený zvolenému vozidlu. Nielenže je rýchlejšia a ľahšia inštalácia, ale vytvára stabilnejší žeriav s plne optimalizovaným výkonom.
Predstavujeme HIAB FRAMEWORKS.

Stiahnite si FRAMEWORKS brožúru

SILNEJŠÍ BEZ PROBLÉMOV

HIAB FRAMEWORKS znamená robustný pomocný rám s extrémnou torznou tuhosťou – až o 40% vyššiu stabilitu.

Nový systém má CE certifikáciu, ktorá plne využíva možnosti výroby Hiab. Navrhnuté pre plne automatizovanú výrobu, vrátane zvárania robotov a pokročilého kataforézneho lakovania, vytvárajú trvalý pomocný rám s neuveriteľnou torznou tuhosťou. Ten obmedzuje namáhanie na podvozku nákladného vozidla a pracuje so systémom VSL alebo VSLPLUS, aby zabezpečil stabilitu zvyšujúcu kapacitu.

RÝCHLEJŠÍ BEZ PROBLÉMOV

HIAB FRAMEWORKS je modulárny systém, ktorý minimalizuje projektovú prácu a skracuje čas inštalácie o 75%.

Dodávané pre montáž na konkrétny nákladný automobil a žeriav, riešenie HIAB FRAMEWORKS eliminuje dni výpočtu a konštrukčných ťažkostí, ako aj týždne montáže. Pomocný rám je naskrutkovaný pomocou priloženej súpravy, bez zapojenia zvárania alebo brúsenia. Na podvozku nákladného automobilu nie je potrebná žiadna bočná úprava.

ŠIKOVNEJŠÍ BEZ PROBLÉMOV

HIAB FRAMEWORKS šetrí veľa úsilia, ale zároveň vám ušetrí bolesti hlavy eliminovaním rizika.

Inštalácia žeriavu za jednu štvrtinu času je cenným návrhom. A tak je príležitosť stráviť menej času získavaním zdrojov a kontrolu kvality.

Ale tento systém je inteligentný aj inými spôsobmi.

PRIPRAVENÝ BEZ PROBLÉMOV

HIAB FRAMEWORKS je kompletný balík, vďaka ktorému je dodávka aj budúca služba jednoduchou záležitosťou.

Riešenie HIAB FRAMEWORKS je kompletné riešenie, ktoré nenecháva nič náhodne. Okrem pomocného rámu, prídavnej súpravy a podrobných montážnych pokynov získate spolu s samotným žeriavom olejovú nádrž a ďalšie kľúčové príslušenstvo. To vám ušetrí zásobovanie inde – a znamená ľahký prístup k náhradným dielom Hiab a servisu.

Aktuality