Naše služby

Inštalácia na vaše vozidlo

Či už je to inštalácia hydraulickej ruky pre čelný nakladač, hákové nosiče alebo závesné vysokozdvižné vozíky na vozidlo, môžete si byť istí, že využitie našich inštalačných služieb bude pre vás znamenať najvyššiu kvalitu inštalácie na vaše zariadenie. Môžeme dokonca pomôcť s návrhom a montážou prídavných zariadení, ako je osvetlenie, rôzne nadstavby a podobne. Vďaka úzkej spolupráci s výrobcami vozidiel máme najnovšie informácie pre použitie a montáž HIAB zariadení.

Záruka na všetky zariadenia

Súčasťou ceny všetkých nových HIAB zariadení je aj štandardná záruka. Riešenie akejkoľvek závady, ktorá by sa mohla prejaviť počas záručnej doby je súčasťou našej garantovanej starostlivosti o zákazníka. Naša dôvera v spoľahlivosť a trvanlivosť všetkých produktov HIAB znamená, že ako náš zákazník si môžete byť istí, že váš produkt má všetky parametre, aby perfektne odviedol svoju prácu, deň čo deň, týždeň čo týždeň, rok čo rok – a to s minimálnou možnosťou poruchy.

Pravidelná kontrola a servis

Pravidelné kontroly vášho zariadenia sú základom pre jeho spoľahlivú prácu s minimálnymi prestojmi a zachovaní vynikajúcej zostatkovej hodnoty. Ľubovoľný počet faktorov, ako extrémne klimatické podmienky, veľký počet odpracovných hodín, môže mať vplyv na bezproblémový chod vášho zariadenia. Pravidelná údržba znamená, že väčšina problémov je objavených včas a môžu byť riešené rýchlo a ľahko, skôr ako by zapríčinili nefunkčnosť zariadenia.

Školenia a informácie pre najlepšie využitie

Plne vyškolený servisný personál spoločnosti LIFT TECH vie nielen všetky potrebné detaily o vašich produktoch, ale chápe aj aké je dôležité rýchle vybavenie servisu alebo opravy, aby sa skrátili prestoje vašich zariadení HIAB na minimum. LIFT TECH aj preto ponúka školenia obsluhy, pretože práve skúsený a vyškolený operátor môže pracovať efektívnejšie a optimálnym spôsobom, čím budete môcť využívať špičkové vlastnosti produktov HIAB na maximum.