Servis hydraulických rúk

21. októbra 2019

Servis hydraulických rúk

Spoločnosť LIFT TECH sa venuje predaju a servisu hydraulických rúk HIAB, lesníckych hydraulickych rúk LOGLIFTJONSERED, recyklačných hydraulických rúk JONSERED, hákových a ramenových nosičov kontajnerov MULTILIFT, špeciálnych terénnych vysokozdvižných vozíky MOFFETT, či vysokozdvižných čiel ZEPRO. Nedávno prebehla akvizícia talianskeho výrobcu hydraulických rúk EFFER.

Ako autorizovaný díler tohto celosvetového koncernu zo Švédska je v našom portfóliu služieb aj záručný a pozáručný servis hydraulických rúk.

Väčšinu najpoužívanejších dielov máme priamo na sklade vo Zvolene. Tým zaručíme klientovi rýchly a bezproblémový servis. Uvedomujeme si, že akékoľvek prestoje ho stoja nemalú finančnú čiastku.

Diely, ktoré dodávame do hydraulických rúk, sú originály. Máte tak istotu, že do svojho zariadenia nedávate niečo neoverené alebo s pochybnou kvalitou.

Naši servisní mechanici sú pravidelne školení. Pre prípad zložitejších servisných zásahov máme silnú podporu od materskej firmy, kde vieme na diaľku v reálnom čase konzultovať opravu s ich supportovým oddelením.

Plne vybavená dielňa vo Zvolene a servisné autá sú samozrejmosťou.

HIAB má vyvinutý špecializovaný systém HiConnect. Služba preukázateľne zvyšuje produktivitu, efektivitu a bezpečnosť. Jasné a jednoduché prehľady a grafy im pomáhajú monitorovať stav, plánovať služby a zlepšovať fungovanie každej jednotky a operátora. Vďaka HiConnect dostanú zákazníci v reálnom čase údaje o prevádzke a stave svojho zariadenia Hiab pomocou webových dashboardov. Vďaka ľahkému prístupu k údajom môžu zákazníci zlepšiť výkon a vyhnúť sa zbytočným prestojom, ako aj zvýšiť bezpečnosť.

Teraz je ideálny čas na servisnú prehliadku a opravy, aby ste opäť mohli svoju „ruku“ využívať plnohodnotne.

Objednajte si servis hydraulických rúk ešte dnes.

Kontaktujte nás na t.č. 0908 119 888 alebo prostredníctvom emailu dvorakova@lifttech.sk.

Aktuality