Hiab predstavuje nový vysokozdvižný vozík MOFFETT M5 NX

18. apríla 2018

Hiab predstavuje nový vysokozdvižný vozík MOFFETT M5 NX

Nový vysokozdvižný vozík, ktorý je možné namontovať na nákladné vozidlo, bude predstavený na veľtrhu Commercial Vehicle Show v Birminghame v Anglicku v dňoch 24. – 26.apríla 2018.

MOFFETT M5 NX je ideálny stroj pre stredné až ťažké úlohy s efektívnym pomerom výkonu a hmotnosti.
“Model M5 NX je najnovším prírastkom našej rady NX. Ponúka vysokú bezpečnosť a komfort obsluhy, ľahšiu údržbu a zdokonalený dizajn, v kombinácii s vynikajúcim výkonom a dôveryhodnosťou, ktorú od MOFFETT-ov užívatelia očakávajú ,” hovorí Keith Quigley , Senior viceprezident, Truck Mounted Forklifts, Hiab.

M5 NX je dostatočne ľahký na to, aby sa mohol prepravovať takmer akýkoľvek náklad alebo príves do hmotnosti až 2500 kg pri zachovaní vysoko účinného pomer výkonu k hmotnosti.

Tento vozík je k dispozícii so systémom Lift AssistTM, ktorý umožňuje bezpečné vyloženie bremena z jednej strany. To dáva tomuto vozíku maximálnu flexibilitu v uzavretých priestoroch a situáciách, kde by klasický čelný vysokozdvižný vozík nemohol jednoducho fungovať naplno.

Takže, ak je potrebné vyložiť náklad v rušných uliciach, preťažených mestských prostrediach, prípadne na stavenisku, je MOFFETT M5 NX schopný doručiť širokú škálu výrobkov rýchlo a bezpečne.
“Neustále sa snažíme vylepšovať naše produkty na základe spätnej väzby zákazníkov a v dôsledku toho sme vyvinuli nové skvelé funkcie pre M5 NX,” hovorí Nigel Brook, produktový biznis manažér, Truck Mounted Forklifts, Hiab.

Pre MOFFETT je bezpečnosť vždy na prvom mieste.
“So systémom Ground StartTM  môže obsluha namontovať a demontovať stroj zo zeme a vozidlo M5 NX sa môže odmontovať z auta za menej ako 60 sekúnd,” pokračuje Brook.

Kapota bola prepracovaná tak, aby poskytovala mimoriadnu viditeľnosť a spoločne s novými LED svetlami a majákom, bezpečnostným pásom, väčším krytom a novou pozíciou pedálov poskytujú maximálnu bezpečnosť a komfort obsluhe. A prepracovaná kapota a zadné dvere sprístupňujú každodenné kontroly údržby neuveriteľne jednoducho a rýchlo.

Široká škála možností a výbavy umožňuje, aby bol M5 NX špeciálne prispôsobený rôznym potrebám. Zahŕňa to rôzne výšky zdvihu, štvorsmerové riadenie, výber vidlíc a rôzne možnosti pneumatík.
MOFFETT ponúka širokú škálu flexibilných riešení údržby v rámci programu ProCareTM, od plánovanej preventívnej starostlivosti až po plné opravy a údržbu.

Vďaka vnútorným aj vonkajším vylepšeniam, nová séria vysokozdvižných vozíkov MOFFETT NX ponúka zvýšenú bezpečnosť, trvanlivosť, kvalitu a vyššiu všestrannosť a výkonnosť. Rýchlo a bezpečne vykladajú nákladné vozidlá a umožňujú prevádzkovateľom dosiahnuť maximálne užitočné zaťaženie ich vozidla.

Aktuality