HIAB 2 roky záruka

27. januára 2017

HIAB 2 roky záruka

Nakladacie žeriavy HIAB sú postavené inak ako ostatné. Z tohto dôvodu prichádzajú so sľubom ako žiadny iný. Predstavujeme dvojročnú záruku spoločnosti HIAB.

ZÁRUKA NA DVA ROKY NA PRODUKTY A PRÍSLUŠENSTVO
Nakladacie žeriavy HIAB sú vyrobené tak, aby boli výkonné, s pevnými materiálmi a kvalitou spracovania, ktoré nemôže byť zhodný s iným dodávateľom. A pretože ich starostlivo konštruujeme, stojíme za nimi s dôverou.
Od dnes sú všetky žeriavy HIAB vybavené dvojročnou štandardnou zárukou, ktorá sa vzťahuje na všetky komponenty. Nielenže pokrývajú časti, ktoré očakávate, ale pokrývajú aj nasledujúce časti opotrebenia:

• Farba
• Tesnenia (vnútorné i vonkajšie)
• Pružné hadice

5 ROKOV NA OCEĽ
V skutočnosti naša štandardná záruka ide oveľa ďalej ako prvé dva roky.Pre všetky žeriavy HIAB je záruka päť rokov pre všetky oceľové komponenty.

Dokonca aj na žeriavoch bez počtu výťahov, * naša záruka na konštrukčné oceľové komponenty je tri roky – bez ohľadu na hák alebo nástroj. A najlepšie zo všetkých, môžete rozšíriť štandardnú záruku na všetky žeriavy HIAB podpísaním servisnej zmluvy.

*Platí pre žeriavy CL / CLX, ktoré sú dostupné iba v určitých krajinách.

 A ONE-OF-A-KIND PROMISE
Zákazníci HIAB sú prvými, ktorí majú takú komplexnú štandardnú záruku. Ale to by nemalo byť prekvapením. Žiadny iný výrobca nikdy zatiaľ nešiel so zárukou tak ďaleko – pretože žiadny iný žeriav sa nepribližuje až k HIAB.

Akcie, Aktuality